Швеція висловлює солідарність з Україною у зв’язку з нещодавньою кібератакою, закликає з’ясувати, хто за нею стоїть, — глава МЗС

Глава МЗС Швеції Анн Лінді в п'ятницю заявила про солідарність Стокгольма з Києвом у зв'язку з кібератакою проти урядових відомств України.

"Ми цілком солідарні з урядом України щодо того, що сталося цього ранку, щодо цієї кібератаки. Ми все ще не знаємо, хто стоїть за цією атакою, оскільки ніхто не взяв на себе відповідальності за неї", — заявила Лінді перед зустріччю на рівні глав МЗС ЄС у Бресті (Франція).

"Сьогодні вранці ми отримали новини про гібридну атаку стосовно української влади. Це те, про що ми попереджали й чого ми боїмося – про такі гібридні або кібератаки. Звісно, ми маємо дізнатися, хто несе за це відповідальність", — додала вона.

При цьому, коментуючи хакерську атаку на владні структури України, Лінді заявила про необхідність твердої єдиної позиції щодо дій Росії.

"Це призводить до посилення напруженості. Саме тому ми маємо бути дуже твердими в наших посланнях Росії. Якщо відбуватимуться атаки проти України, ми будемо дуже суворими й рішучими в нашій відповіді", — додала вона.

Источник: interfax.com.ua