Колишні посли США в РФ закликають Вашингтон оприлюднити підготовлені на випадок нападу РФ на Україну санкції

Група з 24 фахівців з Росії та колишніх співробітників адміністрації США з нацбезпеки закликала Вашингтон оприлюднити заходи, погоджені на випадок нападу РФ на Україну, передає Associated Press.

Воно зазначає, що відповідну заяву підписали, зокрема, колишні посли США у Москві Майкл Макфол та Александр Вершбоу. Також документ підписали кілька екс-послів США в Україні.

Associated Press пише, що ці люди "у своїй заяві закликали президента Байдена негайно та публічно оголосити про те, з якими обмежувальними заходами зіткнеться Росія у разі воєнних дій (проти України – ІФ)".

"Ми вважаємо, що США у координації з союзниками по НАТО та з Україною повинні негайно вжити заходів, які вплинуть на розрахунки Кремля до того, як там зроблять вибір на користь військової ескалації", — вважають автори заяви.

Вони впевнені, що про можливі заходи слід попередити Москву, щоб у неї було "чітке розуміння масштабів економічних заходів, з якими вона зіткнеться".

США та їхні союзники неодноразово заявляли про готовність запроваджувати жорсткі санкції проти Росії у разі її нападу на Україну. Водночас у Вашингтоні публічно не повідомляли про те, які саме це можуть бути заходи.

 

 

Источник: interfax.com.ua